İDESİS - SONOS-TR.COM > İADE / GİZLİLİK POLİTİKASI

HAKKIMIZDA
İADE / GİZLİLİK POLİTİKASI
sonos-tr.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
sonos-tr.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece sonos-tr.com bünyesinde kullanılmaktadır.

sonos-tr.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Kişisel bilgiler ifşa edilmez. sonos-tr.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçilerin hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. 

Ad, soyad, mail, telefon, adres gibi kişisel bilgileri içermeyen bu istatistiksel bilgiler sonos-tr.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla sonos-tr.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda  günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz  e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sonos-tr.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin sonos-tr.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
sonos-tr.com’da “Secure Sockets Layer” (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz, 128 bit SSL sertifikamız sayesinde şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.
Her türlü sorunuz için
Her türlü sorununuz için bize hafta içi her gün: 09.00 - 18.00 arasında ulaşabilirsiniz.

Ünvan: İdesis Mühendislik San ve Dış. Tic Ltd. Şti
Adres:Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:11 No:1725 ŞİŞLİ - İSTANBUL 
Telefon:0212 220 85 25
E-Posta:info@sonos-tr.com
Adres: Nisbetiye Mah. Nisbetiye Cad. No:6C Levent Beşiktaş İSTANBUL
Telefon: +90 212 220 85 25
Faks: +90 212 320 43 62
Sosyal Medya : Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Copyright © Her Hakkı Saklıdır. İdesis - sonos-tr.com Sonos Kredi Kartı ile Ödeme